1. Domů
  2.  » 
  3. Školní blog
  4.  » Takoví jsme my

Takoví jsme my

25. října 2021 | Školní blog

Takoví jsme my

V průběhu měsíce října jsme ve druhých ročnících realizovali projekt Takoví jsme my, jehož smyslem je podpora skupinové práce a skupinové identity. Žáci měli možnost pracovat v náhodně vytvořených skupinkách a lépe se tak navzájem poznat. Vyzkoušeli si, jaké to je dosáhnout konsenzu při tvůrčí práci a výsledek své práce prezentovali před zbytkem třídy. 

Mgr. Kateřina Dvořáková

Školní metodička prevence

Názory žáků:

Ve skupině se mi pracovalo skvěle. Na všem jsme se domlouvali v klidu, byla to zábava. Od ostatních jsme se dozvěděli něco nového, což je také moc fajn. Pro mě tento projekt udělal hodně. Za svou třídu jsem moc vděčná a doufám, že si další roky spolu užijeme.

Žákyně 2B

Osobně mě to bavilo. Bylo to zajímavé zpestření výuky a poznání sebe sama i ostatních. Určitě to přineslo dobré světlo do kolektivu třídy. Pokud přijde podobná aktivita, s radostí se zapojím.

Žákyně 2B 

Tato aktivita mě bavila, bylo to příjemné oživení výuky. Dozvěděla jsem se, že hodně spolužáků má stejné nebo podobné názory jako já.

Žákyně 2B 

Projektová aktivita mi přišla zajímavá a rozhodně se lišila od každodenního sezení v lavici. Bylo fajn dozvědět se, že i skupinka šesti lidí dokáže najít hodně společných věcí.

Žákyně 2A

Tento projekt byl velmi fajn. I když mi přišlo, že moc nezapadám, tak mezi námi byla velmi milá atmosféra. Během realizace projektu jsme se všichni dost pobavili. Myslím si, že nás takové aktivity dost sbližují a mohly by být klidně častěji.

Žákyně 2A

Smysl tohoto projektu byl pro mě o sebepoznání a poznání mých spolužáků. Také šlo hlavně o spolupráci, kterou jsme nakonec dobře zvládli. Byla u toho sranda a lépe jsme se poznali. Určitě jsem si projekt užila a spolupráce se spolužáky mě bavila.

Žákyně P2

Při této aktivitě s ostatními spolužáky jsem si užila spoustu srandy. Zjistila jsem, co mají ostatní spolužáci rádi, co rádi dělají, jedí, poslouchají. Máme toho s ostatními mnoho společného. Zaujalo mě, na jakých místech jsme všichni byli. Jsem moc ráda, že jsme se dokázali jako tým domluvit a nevyskytl se mezi námi žádný problém. Díky této aktivitě jsem se sblížila i s těmi, se kterými jsem se předtím moc nebavila ☺.

Žákyně P2

Školní časopis

Školní časopis Granat

🤩SOUTĚŽ S VSTUPENKY NA NAŠEM INSTAGRAMU!!😍 IG: ssgbrno

1

351 Posts
1K Followers

SSG BRNO

TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
Únorová exkurze do největší tiskárny v ČR Svoboda Press v Praze aneb, když si žáci domluví exkurzi na základě probíraného tématu v technologii 👏🏼