1. Domů
  2.  » 
  3. Veřejnost
  4.  » 
  5. Kurzy & školení
  6.  » Školení Adobe

Školení & kurzy
Adobe Creative Cloud

Naši zkušení lektoři jsou odborníci na danou problematiku a chceme, aby naše kurzy byly co nejefektivnější, proto je vhodné zachovat návaznost jednotlivých úrovní pokročilosti. Nicméně, pokud máte jiné požadavky nebo potřeby, nebojte se nás kontaktovat a domluvit si individuální konzultaci před zahájením kurzu. Rádi vám pomůžeme najít kurz, který bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Kurzy jsou určené pro žáky i širokou veřejnsost

Disponujeme učebnami s moderním vybavením včetně potřebného softwaru a hardwaru.

Představení Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud je softwareová platforma, která umožňuje uživatelům přístup k řadě profesionálních nástrojů pro tvorbu grafiky, designu, fotografie, videa a webu. Obsahuje aplikace jako Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Premiere Pro a další. Uživatelé si mohou vybrat z různých balíčků podle svých potřeb a získat přístup k aktualizacím a novým funkcím po celou dobu trvání jejich předplatného. Adobe Creative Cloud je ideální pro profesionály, kteří potřebují kvalitní nástroje pro tvorbu kreativních projektů.

Struktura kurzů

Naše kurzy jsou rozděleny do dvou čtyřhodinových bloků, které se konají v různých dnech. Všední dny jsou od 14 do 18 hodin a víkendy od 9 do 13 hodin.

Cena kurzů

Cena našeho kurzu, který trvá 8 hodin, je 3 900 Kč na osobu při minimálním počtu účastníků 3. Maximální počet účastníků je 7 osob.

Při tomto počtu účastníků je garantován dostatečný časový prostor věnovaný individuálně každému z účastníků.

Termíny

Termíny jsou vypsány na stránkách jednotlivých programů. Pokud není termín vypsán a máte zájem o účast, napište na email [email protected].

Přehled nabízených kurzů

Photoshop

Úprava fotografií, fotomontáže

Více informací →

Illustrator

Vektorová a tištěná grafika

Více informací →

InDesign

Návrh a sazba tištěných materiálů

Více informací →

Acrobat

Kontrola a úprava tiskových dat

Více informací →

Průběh kurzů

Naši lektoři mají mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou schopni poskytnout nejen teoretické znalosti, ale také praktické rady a tipy, jak pracovat s různými nástroji a technikami v rámci Adobe Creative Cloud. Díky jejich zkušenostem mohou účastníci našich kurzů získat nejen široké spektrum znalostí, ale také se naučit efektivně využívat dané nástroje ve své profesi.

Školní prostory jsou vybaveny moderní technikou a umožňují tak maximální pohodlí při práci. Atmosféra je přátelská a snažíme se, aby se všichni účastníci našich kurzů cítili co nejlépe. Věříme, že takové prostředí přispívá k lepšímu přístupu k vzdělávání a k lepšímu zapamatování si nových informací.