1. Domů
  2.  » 
  3. Uncategorized
  4.  » Děkovný dopis – žákům i učitelům naší školy

Děkovný dopis – žákům i učitelům naší školy

5. prosince 2023 | Uncategorized

Děkujeme!

Vážený pane řediteli Veselý,

     děkujeme za ochotu spolupracovat s naší MŠ a ZŠ při Fakultní nemocnici Brno – Bohunice, organizace Černopolní. 

     Paní Ing. Foltýnová přijala moji nabídku na tvořivé dílničky pro dětské pacienty a přišla se studentkami udělat hospitalizovaným dětem zajímavé dopoledne. Ve skupinách se vystřídali předškoláci a 1. stupeň ZŠ s 2. stupněm ZŠ i středoškololáky. 

     Děti měly na výběr z celé škály námětů od jednoduchých po skutečně obtížné. Totéž platilo i o výběru krásného materiálu. Přivítali jsme individuální věnování se i dětem s postižením, kterých tu v každé skupině bylo několik. Škoda, že jste nemohli zažít tu krásnou atmosféru a šťastné zářící oči pacientů, a nejen jich! Maminka jedné dlouhodobě hospitalizované holčičky při pohledu na krásné hvězdičky z korálků sebrala odvahu a poprosila, zda by se mohla také zúčastnit. A což teprve kluk, který si liboval, že vyrobil celé příbuzenstvo šnečí rodiny, ,,ještě počkejte, nemám hotového šnečího dědečka“, a holčička, že bude na Vánoce doma hrát rodičům divadlo se zajíčky a  motýlky, které si poskládala, a další a další. Větším se líbily vánoční motivy z korálků a originální krabičky na mikulášskou nadílku… Každý dostal možnost najít si to své. O spokojenosti dětí vypovídá i popsaná stránka do knihy zážitků.

     Paní ředitelka PaedDr. Stěničková i obě paní zástupkyně se rovněž aktivně zapojily. 

     Ono se to nezdá, ale když je člověk zdravý a každý den si jde odpočinout domů, ani si neuvědomí, jaké to je, když když je tomu jinak. 

A nemocnice není rozhodně místo, kam by se člověk těšil. 

     Dovoluji si ještě jednou  poděkovat paní Ing. Foltýnové se studentkami a Vám, pane řediteli, i paní zástupkyni Slováčkové, že jste byli nakloněni naší spolupráci. Mnohokrát děkuji.

Mgr. Blanka Sykáčková (učitelka MŠ)

Školní časopis

Školní časopis Granat

🤩SOUTĚŽ S VSTUPENKY NA NAŠEM INSTAGRAMU!!😍 IG: ssgbrno

1

351 Posts
1K Followers

SSG BRNO

TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
Únorová exkurze do největší tiskárny v ČR Svoboda Press v Praze aneb, když si žáci domluví exkurzi na základě probíraného tématu v technologii 👏🏼