Projekt DofE

3. O škole
  4.  » Projekt DofE

Aktivitu podporuje Statutární město Brno

Naše škola je součástí prestižního vzdělávacího programu DofE – Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

Co je to DofE

DofE je výzva pro každého od 14 do 24 let, díky které se donutíš na sobě pravidelně pracovat. Zapoj se a vyber si dovednost, pohyb a dobrovolnictví, kterým se chceš hodinu týdně věnovat. Na závěr tě čeká dobrodružná expedice s kamarády.

Co ti to přinese?

Načerpáš spoustu inspirace, zlepšíš se ve věcech, které tě baví, najdeš si čas na pomoc druhým, získáš outdoorové dovednosti, obdržíš mezinárodně uznávaný certifikát.

Součástí DofE jsme již několik let a v současné době je do programu zapojeno několik studentů, kteří statečně plní své úkoly.
Chceš být mezi nimi? Stáhni si aplikaci ORB a zaregistruj se, nebo kontaktuj školního koordinátora DofE:

Stáhněte si aplikaci