1. Domů
  2.  » 
  3. Aktuality
  4.  » Úspěch našich žáků ve Středoškolské futsalové lize

Úspěch našich žáků ve Středoškolské futsalové lize

21. listopadu 2023 | Aktuality

I zázraky se dějí!

V úvodním kole (turnaji) 22. ročníku Středoškolské futsalové ligy dokázali naši žáci porazit SZŠ Merhautovu 3:2, taky následně Gymnázium Šlapanice 2:1. I když jsme v obou utkáních prohrávali (s „Merhautkou“ dokonce 3 minuty před koncem 2:0), dokázali naši hráči zdánlivě nemožné a doslova v posledních vteřinách zvrátili nepříznivý průběh ve vítězství. Hráči tak byli po zásluze odměněni za neskutečně usilovnou touhu a víru v úspěšný konec. 

HOŠI, DĚKUJEME!!!

Hrdinové: Jan Novák, Patrik Novotný, David Bohatec (3A); Lukáš Brach, Dominik Hejduk, Tadeáš Fejta, Matyáš Fejta, Viktor Veselý, Martin Suchomel, Tomáš Lízal (OT2); Onřej Janoušek, Adam Šimon Kasal (P3); Jiří Novotný (G2A); Jakub Peroutka (P1).

P. S. Zestárl jsem o několik let, mám o něco víc stříbrných jehliček, ALE STÁLO TO ZA TO!!!

PaedDr. Bohumil Smrček