1. Domů
  2.  » 
  3. Aktuality
  4.  » Pozvánka na informační den Univerzity Karlovy

Pozvánka na informační den Univerzity Karlovy

11. listopadu 2022 | Aktuality

Dovolte mi Vás oslovit touto cestou v období, kdy se Vaše studentky a Vaši studenti rozhodují o budoucím studiu na vysoké škole.

Na Univerzitě Karlově pořádáme v sobotu 26. listopadu 2022 informační den UK pod názvem Na Karlovku. Koná se od 9.00 do 16.00 hodin na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, nám. Curieových 7, Praha 1.

Cílem akce je představit Vašim studentkám a studentům studijní programy, které Univerzita Karlova pro nový akademický rok 2023/2024 nabízí, a přiblížit pomocí doprovodného interaktivního programu, co zajímavého studium na Univerzitě Karlově nabízí.

Aktuality k připravované akci můžete sledovat na stránce události na Facebooku či webu nakarlovku.cz, kde je mimo jiné i přehledný vyhledávač studijních programů UK. Na univerzitním YouTube kanále pak najdete i video pozvánku. Rád bych Vás požádal o sdílení pozvánky mezi Vaše studenty.

Akce Na Karlovku je zcela bezbariérová. Pokud máte zájem o vyhrazené parkovací místo pro držitele ZTP karty, kontaktuje prosím Simonu Kostelanskou na [email protected] do 21. 11. 2022.

Těšíme se na setkání s Vašimi studenty.

doc. RNDr. Martin Vlach, Ph.D.

Prorektor pro vnější vztahy Univerzity Karlovy