1. Domů
  2.  » 
  3. Aktuality
  4.  » Poděkování za další spolupráci se ZŠ a MŠ při dětské nemocnici

Poděkování za další spolupráci se ZŠ a MŠ při dětské nemocnici

11. června 2024 | Aktuality

„Vážený pane řediteli Veselý a paní zástupkyně Slováčková,

dovoluji si opět velmi poděkovat za pomoc a spolupráci. V úterý 4. června přišla paní ing. Foltýnová s děvčaty s množstvím krásných nápadů na vyrábění pro naše děti. Jako vždy sklidily velký úspěch u dětí i rodičů, kteří se se zvědavostí zapojili. 
Obdivuji sehranost týmu paní ing. Foltýnové a nadšení pro dobrou věc. spolupráci s naší ZŠ a MŠ při dětské nemocnici Dokonce i kolegyně, která má na starosti jeden z projektů v naší škole, poprosila paní inženýrku o přinesené origami motýlky. Paní ředitelka PaedDr. Stěničková s paní zástupkyní byly nadšeny a paní ing. Foltýnové i děvčatům osobně poděkovaly za krásně připravenou akci.      Děkuji, že můžeme využít Vaší nabídky pomoci nemocným dětem zpestřit pobyt v nemocnici a těšíme se na další akce v příštím školním roce. Přeji hezký konec školního roku a pěkné prázdniny.“

                                                                                 Blanka Sykáčková (učitelka MŠ)

Školní časopis

Školní časopis Granat

🤩SOUTĚŽ S VSTUPENKY NA NAŠEM INSTAGRAMU!!😍 IG: ssgbrno

1

351 Posts
1K Followers

SSG BRNO

TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
TÝDEN V POHODĚ NA SSG💜
Únorová exkurze do největší tiskárny v ČR Svoboda Press v Praze aneb, když si žáci domluví exkurzi na základě probíraného tématu v technologii 👏🏼