fbpx
  1. Domů
  2.  »
  3. Veřejnost
  4.  »
  5. Kariéra
  6.  » DTP operátor

DTP operátor

26. ledna 2021 | Kariéra

Společnost KZK tiskárna s. r. o., Masná 499/7c, Brno

Tato společnost s dlouholetou tradicí v oblasti polygrafie hledá pro rozšíření pracovního týmu zaměstnance na pozici:

Plat: 25 000–30 000 Kč

Požadujeme:

  • Perfektní znalost práce s grafickým programem Adobe Illustratorů
  • Pečlivost – důslednost při plnění svěřených úkol
  • Znalost AJ

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení

Náplň práce:

  • Zpracováni a příprava grafických podkladů pro digitální a flexotisk samolepicích etiket
  • Komunikace se zákazníky a zpracování jejich požadavků
  • Administrativní práce spojené s běžným provozem firmy

Informace o pozici:

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů.
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

KZK tiskárna s. r. o., Bronislav Kuda