Školní aktivity

Testování webu

V úterý 18. dubna 2017 navštívila skupina žáků 3A (Regína Cieslarová, Terezie Čechová, Barbora Dvořáková, Kristýna Fuchsová, Martin Gestinger, Filip Horník a Hana Stoklasová) pod vedením učitelky Jany Zavadilové Fakultu informatiky Masarykovy univerzity v Brně.


Tvůrci webových stránek univerzity nás požádali o spolupráci při testování webových stránek, které zde vytvářejí, neboť si potřebují ověřit jejich funkčnost na cílové skupině – budoucích studentech. Proto jsme společně vybrali žáky třetích ročníků, kteří se potencionálně v příštím roce mohou hlásit na tuto univerzitu.
Žáci v této první fázi testovali funkčnost a přehlednost elektronické přihlášky. Jejich názory, postřehy a připomínky si tvůrci pečlivě zapisovali. Výsledky testování mohou pomoci jak při doladění vizuální stránky, tak i k docílení funkčnosti elektronické přihlášky.
Prohlédli jsme si i grafický ateliér fakulty a žáci dostali podrobné informace o přijímacích zkouškách, oborech a předmětech, které se na Fakultě informatiky MU vyučují.

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz

Ochrana osobních údajů