Školní aktivity

Mezinárodní futsalový turnaj polygrafických škol v Bratislavě

Futsalový tým SŠG Brno se ve dnech 26.-28. 1. 2017 zúčastnil úvodního ročníku Mezinárodního futsalového turnaje polygrafických škol v Bratislavě.

 

Na turnaji se představily týmy ze Slovenska, Rakouska a České republiky. Reprezentační tým naší školy přijel do Bratislavy ve složení Štěpán Blažek, Daniel Malůšek, Patrik Pesau, David Sláma, Kristián Stehlík, Petr Sytař a Vojtěch Žáček. V základní skupině jsme porazili domácí „A“ tým 7:3 a Olomouc těsně 3:2. Postupovali jsme tedy z prvního místa základní skupiny.
Vzhledem k netradičnímu vyřazovacímu systému jsme se v semifinále setkali opět s Olomoucí. Tento „zápas o všechno“ skončil v řádné hrací době 1:1 a muselo rozhodnout prodloužení. Bohužel zde měl více štěstí tým soupeře a vstřelil zlatý gól. Na naše borce tedy čekal boj o 3. místo, který bez problémů zvládli, a bronzovou příčku si zajistili výsledkem 7:2 v boji proti družstvu z Prahy. Turnaj byl skvělou příležitostí pro setkání škol se stejným zaměřením a věřím, že to je počátek dlouhotrvající vzájemné spolupráce. Všem reprezentantům děkujeme a blahopřejeme k 3. místu.

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz

Ochrana osobních údajů