Školní aktivity

Mozaika sportovních aktivit

Závody ve veslování – O pohár Mirky Knapkové

V rámci sportovně-zábavního veletrhu Sport Life 2016 se naše škola zúčastnila závodů ve veslování. Soutěžila čtyřčlenná družstva složená ze 2 dívek a 2 chlapců. Každý měl za úkol veslovat na trenažeru 500 m. Žáci si užili atmosféru závodu a zjistili, že i dvouminutová jízda dá pořádně zabrat. Děkujeme našim reprezentantům.

 

Městské kolo ve stolním tenise

Městské kolo ve stolním tenise se konalo ve dnech 18.–19. 10. 2016. Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců a dívek. Zatímco chlapcům těsně unikl postup do finálových bojů, dívčí družstvo ve složení Kateřina Dvořáková, Barbora Tušilová a Tereza Pastorová vybojovalo v nevelké konkurenci krásné 3. místo. Blahopřejeme.

 

Branné závody MISE 2016

Ve dnech 4.- 5. 10. 2016 se 12 žáků naší školy zúčastnilo největších branných závodů v ČR. Rozděleni do dvou družstev čelili úkolům, které prověřili jejich fyzickou i psychickou připravenost. Během prvního dne absolvovali několik tréninkových disciplín, aby poté mohli vyběhnout na šestihodinový orientační běh, během kterého plnili rozmanité úkoly. Asi nejsilnějším zážitkem pro soutěžící bylo slaňování čtyřicetimetrové přehradní hráze Seč. Žáci si akci užili a získali mnoho cenných zkušeností.

 

Středoškolská florbalová liga - ke stažení zde.

 

 

 

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz

Ochrana osobních údajů