Školní aktivity

Vánoční večírek zaměstnanců naší školy

16. prosince 2016 se v 16.30 hod. rozjel vánoční večírek zaměstnanců naší školy. Pokračujeme v tradici, která tak pěkně začala koncem června 2016, kdy jsme se všichni sešli na přehradě v Prýgl baru a strávili část tropické noci u bazénu pod hvězdnou oblohou.Tentokrát jsme si náš společný čas užívali ve vinárně Jean Paul u Lužánek. Oslavili jsme konec kalendářního roku a nastávající Vánoce a na chvíli jsme zapomněli na školní povinnosti, na zvonění, dozory, věčně padající Bakaláře, na termíny a taky na žáky. Díky našim kytarovým mágům Bobovi Smrčkovi a Michalovi Robotkovi jsme si zazpívali, taky jsme popili dobrého vínka, dobře pojedli a vůbec se dobře pobavili. Tato akce určitě přispěla k rozvoji našich vzájemných vztahů. Je dobře, že se potkáváme i jinde než ve škole a poznáme se tak i z jiné než pracovní stránky.

Mgr. Pavla Axmanová

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz

Ochrana osobních údajů