Aktuální trendy v ICT pro zvyšování kvality ve vzdělávání dospělých v JMK

OP VK

Zahájení elearningového kurzu ICT GRAMOTNOST PRO ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

V březnu byl zahájen  elearningový  kurz ICT GRAMOTNOST PRO ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH. Obsahem kurzu jsou 3 vzdělávací moduly zaměřené na tvorbu webových stránek, možnosti online vzdělávání a zpracování výukových materiálů pro vzdělávání dospělých. Kurz je realizován v rámci udržitelnosti projektu Aktuální trendy v ICT pro zvyšování kvality ve vzdělávání dospělých v JMK.

 V kurzu máme poslední volná místa. V případě zájmu o zapojení do kurzu nás neváhejte kontaktovat na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Připravujeme...

V následujících měsících připravujeme  v rámci udržitelnosti projektu Aktuální trendy v ICT pro zvyšování kvality ve vzdělávání dospělých v JMK  realizaci elearningové kurzu ICT GRAMOTNOST PRO ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH. V případě zájmu o zaslání informací nás neváhejte kontaktovat na adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Závěrečný workshop projektu Aktuální trendy v ICT pro zvyšování kvality ve vzdělávání v JMK

Dne 29.6. proběhl v prostorách naší školy závěrečný workshop projektu Aktuální trendy v ICT pro zvyšování kvality ve vzdělávání v JMK. Akce se zúčastnilo na 20 osob z řad účastníků, partnerů školy a dalších sociálních partnerů. V rámci programu byly účastníkům představeny studijní obory školy a její historie, účastníci byli seznámeni s průběhem projektu, jeho výsledky a výstupy a s dalšími aktivitami školy a projekty. Účastníci absolvovaly prohlídku školy a výukových prostor, ve kterých měli možnost si prohlédnout a zároveň vyzkoušet výstupy projektu. Workshop byl ukončen malým občerstvením.

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz

Ochrana osobních údajů