Kariéra

Nabídka práce – Správce budov

Napsal Tomáš Fabián.

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
přijme do pracovního poměru s nástupem od 1. 10. 2017

Správce budov

(na plný úvazek 40 hod. týdně)
s místem výkonu práce Brno

Požadavky: SŠ nebo VOŠ technického směru a praxe v oboru. Časová flexibilita zaměstnance.

Náplň práce:
Zajišťuje: organizaci údržby a oprav budov, strojů, technologického zařízení a svěřeného majetku, realizaci revizí, vedení poptávkových řízení a investičních akcí, provádění BOZP, PO a školení řidičů, organizaci pracovníků úklidu, údržby a ostrahy, zabezpečení provozu kotelny, zásobování materiálem, řízení a údržbu referentských vozidel.
Odpovídá: za realizaci technického zabezpečení objektů, hospodárnost provozu, za řádné a pravidelné vyčíslení spotřeby energií.

Základní plat v rozmezí: 15 230 Kč – 22 930 Kč (podle délky započitatelné praxe)

Další složky platu: příplatek za vedení, osobní příplatek, odměny podle dosahovaných výsledků a dalších aktivit.

Benefity: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP na stravování, teambuilding, kulturní akce, na pracovní a životní výročí, možnost stravování v obou budovách školy, odměny za účast na mimořádných akcích, možnosti dalšího vzdělávání.

Bližší informace: Oldřiška Bendová - vedoucí ekonomického úseku, tel. 517 810 125, Ing. Jarmila Šustrová - ředitelka, tel. 517 810 140.

Spolupracující firmy

Kontaktujte nás

Střední škola
grafická Brno,
příspěvková organizace

Šmahova 364/110
627 00 Brno

IZO: 226467

Telefon: 517 810 126
E-mail: info@ssgbrno.cz